התחייבות 

הזולים בעולם, הזריזים בארץ

שירות לקוחות

03-5166-666

עד 12 תשלומים

ומשלוח חינם 
בקנייה מעל 120 ₪

התחייבות

הזולים בעולם, הזריזים בארץ

שירות  לקוחות

03-5166-666

עד  12 תשלומים ומשלוח חינם

בקנייה מעל 120 ₪

פאזל רצפה

פאזל רצפה הוא פאזל המורכב מחלקים עבים וגדולים, עניין ההופך אותו לפאזל מצוין לילדים מגיל שנה וחצי ומעלה. במרבית המקרים, פאזל רצפה הוא אחד מהפאזלים הראשונים אותם מרכיבים הילדים, כאשר בהמשך, עם העלייה בגיל וביכולות המוטוריות, יכולים הילדים לעבור לפאזלים מתקדמים יותר.

כמה חלקים יש בפאזל רצפה?

בדומה לפאזלים אחרים, גם פאזל רצפה הוא פאזל המגיע במגוון סגנונות, דרגות קושי, סוגים וכמות חלקים. אם אתם נותנים לילד או לילדה שלכם להרכיב פאזל בפעם הראשונה, מומלץ להתחיל עם פאזל רצפה בדרגת קושי קלה יחסית, המכיל מספר חלקים קטן. עניין זה קריטי לחיבור שלהם למשחק – שכן פאזל שייתפס עבורם כקשה מדיי, עלול לתסכל ולייאש אותם, ולגרום להם לא לרצות להרכיב פאזלים כלל.

מהו מחירו של פאזל רצפה?

פאזל רצפה הוא פאזל יקר מאוד בדרך כלל, שכן מדובר במשחק שמטרתו לפתח את החשיבה, היכולות המוטוריות, הסבלנות ועוד בקרב ילדים. עם זאת, אצלנו, ב"אהלן אהלן", תוכלו למצוא מגוון רחב ביותר של פאזלים במחירים ננמוכים ביותר, כך שלא נדרשים סכומים גדולים על מנת לקנות לילדיכם משחק חינוכי ומפתח. יש לציין כי כל הפאזלים הקיימים אצלנו עברו את בדיקת האיכות של מכון התקנים.

פאזל רצפה או משחק אחר?

כיום, קיים בשוק מגוון רחב של משחקים לילדים, שמטרתם לפתח את היכולות שלהם בכל התחומים – בדגש על היכולות הקוגניטיביות והמוטוריות. עם זאת, פאזל הוא אחד המשחקים המפתחים והכיפיים ביותר עבור ילדים, ולכן, אין זה פלא שאנשים רבים בוחרים לתת לילדיהם להרכיב פאזלים. בניגוד למשחקי חשיבה רבים אחרים, פאזלים מגיעים במגוון של סגנונות ועיצובים, וניתן להתאים אותם באופן ספציפי כמעט לכל ילד. עניין זה מסייע מאוד בחיבור של הילד למשחק ובשמירה על רמת עניין גבוהה של הילדים.
טואול - בניית אתרים