התחייבות 

הזולים בעולם, הזריזים בארץ

שירות לקוחות

03-5166-666

עד 12 תשלומים

ומשלוח חינם 
בקנייה מעל 120 ₪

התחייבות

הזולים בעולם, הזריזים בארץ

שירות  לקוחות

03-5166-666

עד  12 תשלומים ומשלוח חינם

בקנייה מעל 120 ₪

משלוחים, אספקה ומדיניות החזרה

אנו "באהלן אהלן" צעצועים חרטנו על דגלנו לספק ללקוחותינו חווית שירות שאין כדוגמתה בארץ ובעולם ואנו מתחייבים לספק ללקוחותינו את המוצר המוזמן תוך 3-7 ימי עסקים!


- כל הזמנה שתבוצע באתר בימים א'–ה' עד לשעה 08:00 בבוקר תועבר לטיפול ומשלוח עוד באותו היום כך שכבר באותו היום המוצר יתקבל על ידי המזמין, וזאת בכפוף לקבלת אישור תשלום מחברת האשראי.

- מוצר שיוזמן לאחר השעה 08:00 בבוקר, בימים א'-ה', יצא למשלוח יום לאחר ביצוע ההזמנה.

- הזמנות שיבוצעו באתר בימים ו' ו – ש' יועברו לטיפול ומשלוח ביום א'.

- המשלוח מתבצע על ידי שליחים של החברה בימים א'-ה' בין השעות 09:00 בבוקר ועד 21:00 בלילה בשירות אישי ומתואם מראש.

- טרם ביצוע המסירה השליח יוצר קשר עם המזמין לתיאום השעה והמיקום, המזמין ישלח לשליח את המיקום בו הוא מבקש לקבל את המוצר, זה יכול להיות בכל מקום אליו המזמין יבחר ואף יכול להיות לאדם אחר מהמזמין אך לאותו אזור אליו הוזמן המשלוח. חשוב לציין כי על המזמין לצאת אל השליח לאיסוף המוצר, בשל הצורך ביעילות משלוח המוצר. יובהר כי השליח לא עולה לבנייני קומות ומשרדים ולא נדרש לחיפוש חנייה. שיתוף פעולה זה מצד המזמין הכרחי ונדרש לאור התחייבות החברה למועד אספקת המוצרים.

- בעת הגעת השליח יש להציג תעודת זהות של המזמין ו/או ייפוי כח ו/או אישור מהמזמין לאיסוף המשלוח על ידי אדם שלישי ויש לחתום לשליח על אישור קבלת המשלוח.


- איחור במשלוח המוצר, כפי הקבוע בתקנון זה, יזכה את המזמין ב- 5% הנחה מהסכום ששולם על ידו באותה הזמנה, בעבור כל יום איחור, אותם המזמין יקבל כזיכוי לקניה הבאה!! ככל ולקוח יקבל הנחה כאמור, יובהר כי זכות זו תינתן אך ורק כזיכוי לצורך שימוש באתר זה בלבד, לא יהיה ניתן לעשות כל שימוש אחר בזיכוי זה ו/או לקבל בעבורו שווי כסף. אפשרות נוספת אשר יכול ותוצע למזמין, היא בחירה במוצר מתנה בשווי 5% מהסכום ששולם על ידו בגין ההזמנה אשר התאחרה אספקתה, הכל בהתאם להחלטת החברה.


- בעת הזמנת המשלוח המשמין רשאי לציין הערות לביצוע המשלוח והחברה תעשה כל מאמץ להתחשב בהערות אלו.


- כל הזמנה באתר זה מעל 120 ₪ מזכה את המזמין במשלוח חינם!! בהזמנה מתחת לסכום זה המזמין יחויב בתשלום של 15 ₪ עבור המשלוח.


- משלוחים מבוצעים לכל מקום בארץ למעט הדרום הרחוק (ניתן לבצע הזמנות עד לערד) אזורים המוגדרים כמוקדי סיכון ו/או שטחים ו/או מעבר לקו הירוק. במקרים אלה ניתן לקבל את המוצר לכל מקום אחר בהתאם לבחירת המזמין.הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו!

ותקבלו עידכונים, מבצעים והנחות ישירות למייל שלכם!

לפרטים

NEWSLETTER


טואול - בניית אתרים