התחייבות 

הזולים בעולם, הזריזים בארץ

שירות לקוחות

03-5166-666

עד 12 תשלומים

ומשלוח חינם 
בקנייה מעל 120 ₪

התחייבות

הזולים בעולם, הזריזים בארץ

שירות  לקוחות

03-5166-666

עד  12 תשלומים ומשלוח חינם

בקנייה מעל 120 ₪


כל הקטגוריות

אביזרים לפורים

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :    
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
עגלת
קניות

כמעט שלא קיים אדם שלא אוהב את פורים. מדובר באחד החגים האהובים ביותר, הן על מבוגרים והן על ילדים. חג פורים הוא חג צבעוני, מהנה ומיוחד, אשר נותן לנו הזדמנות לתת דרור לרעיונות הפרועים ביותר שלנו, בדמות תחפושת. פורים מאפשר לכולנו, גם למבוגרים שבינינו, לשחרר את היצירתיות שבנו ולהיות מישהו אחר ליום אחד, ועל כן, אין פלא שכל כך הרבה אנשים מתחברים לחג הזה ונהנים ממנו. לפניכם כמה מוצרים שימושיים שיוכלו לסייע לכם ליצור מראה ייחודי ומרשים לפורים.

איפור

כיום קיימים בשוק מוצרי איפור וקוסמטיקה רבים, אשר ביכולתם לסייע לנו ליצור מגוון של דמויות וסגנונות לפורים. באתר "אהלן אהלן" תוכלו למצוא איפור וקוסמטיקה לפורים, הן לילדים והן למבוגרים. כל המוצרים הקיימים אצלנו באתר עברו את האישור של משרד הבריאות, והוכחו כבטוחים לחלוטין לשימוש. בין היתר, באתר שלנו תוכלו למצוא צבעי פנים, עפרונות איפור ומייקאפים בשלל צבעים שונים. יש לציין כי בדרך כלל, מחירם של מוצרי איפור וקוסמטיקה לפורים הוא גבוה. אצלנו באתר לעומת זאת, תוכלו למצוא את המוצרים הללו במגוון של סגנונות, צבעים ומרקמים, במחירים שלא ניתן להתחרות עמם.

אביזרים

אביזרים מהווים תמיד השלמה נהדרת לאיפור ולתחפושת לפורים. בין היתר, תוכלו למצוא באתר שלנו לטקס ליצירת אפקטים ודם מזוייף, הן בדמות נוזל והן בדמות ספריי, במחירים נמוכים במיוחד – כשליש מהמחיר ביחס למתחרים. בעוד שבעבר רכישת אביזרים לפורים הייתה עסק יקר במיוחד, במיוחד כשמדובר בתחפושות מושקעות ומורכבות המצריכות פריטים רבים, הרי שכיום ניתן למצוא מגוון אביזרים באתר שלנו במחירים שווים לכל כיס, שכן אתר "אהלן אהלן" מספק לכם את כל האביזרים הנחוצים לכם על מנת ליצור תחפושת מושקעת, יפה וייחודית לפורים. 
טואול - בניית אתרים